Different-monogram-transparent

Different tervitab Sind!

Tervitame modernse & kvaliteetse ning spetsiaalselt rentimiseks disainitud peomööbliga. Ja meil on plaanis ka üllatada, kui lubad.

Renditava mööbli ja aksessuaaride valik sobib seinast-seina atmosfääri loomiseks. Kuidas oleks soliidse kliendiüritusega ettevõttele? Või glamuurne sünnipäev juubeli puhul? Ehk hoopis moodsalt maalähedane rustikaalne küünipulm? Lase fantaasial lennata ja me aitame selle reaalsuseks vormistada.

Iga detail loeb!

Unikaalne, pidevalt täienev kollektsioon renditooteid, aitab luua laheda keskkonna, mis motiveerib külalisi eriliselt tundma. 

Kujutle koheva lumega karget õhtut, kus sooja minnes serveeritakse tervitusjook ümmarguselt klaasist laualt, mis koos pronksja jalaga särab nagu talvine tähistaevas ehitud kuuse kõrval.

Kujutle elusuuruseid muruseinu, mille küljes on varasügisesed puna-kollased õunad, mis meenutavad aegu, kui vanaema õunaaiast sai puu alt vilja võtta.

Kujutle sooja suveõhtu välipidu, kus moodsate suupistete vahel on kuldsed noad ja kahvlid, mille kaaslaseks kaunid mustrid laualinal, mis räägivad kui väga Sa soovid, et Su külalised ennast hästi tunneks.

Steve Jobs oleks öelnud: “Think different”. 

Meie ütleme: “Rendi, aga too tervena tagasi :)”. 

Mälestused aga säilita pikaks ajaks. Me aitame, et need oleks ilusad.

Different-monogram-transparent

KUI PIDU, SIIS ILUS!