Kliendid meist

GOLDTIME

Koostöö Different megaägeda meeskonnaga on olnud puhas ja siiras rõõm. Uued mõtted, kvaliteetsed lahendused ja tõrgeteta sujuv paigaldus ja transport! Mugav, meeldiv, lahe ja mis peamine- positiivne! Julged teod, säravad aksessuaarid ja uutmoodi lahendused- see on see, mis on teinud meie koostöö imeliseks ja muutnud meie üritused igati omanäoliseks!

Aveli Kippari
Juveeliosakonna juht ja ürituste korraldaja

AGT Stuudio

Mulle meeldivad naised, kes julgevad võtta ette suuri asju. Just sellised on Jevgenia ja Anni. Inventar on alati puhas, terve ja pakitud. Alati tulevad vastu transpordi äraveo ja toomise aegadega. Mööbel, detailid on väga ajakohased ja valik on lai. Tänu sellisele firmale, saavad kõik muuta enda peod, üritused õdusaks ja vastavalt keskkonnaga sulanduvaks. Super, pange samas vaimus edasi! Soovitan kuumalt! 🙂

Gätlin Tanni
Pulmakorraldaja

ED events

Meie koostöö on olnud väga mõnusalt kulgev, üksteisega arvestav, pingevaba ja asjalik. Suhtlus on alati tore ja pakkumised tulevad kiirelt. Töötajad on kõik sõbralikud ja professionaalsed, alati abiks ideedega ja lahendustele orienteeritud. Tooted on teil ägedad ja õiglaselt hinnastatud. Selliseid erilisi, stiilseid, modernseid ja maitsekaid võimalusi keegi teine rendifirmadest ei paku, olete eristuvad ja põnevad ning ootan alati huviga, mida ägedat te taas välja mõtlete. Olete oma tegevusega muutnud üritusturunduse rendisektorit.
🙂

Evelin Dureiko
Ürituste korraldus

Biblioteq – Library of Events

Different on üks ägedama ja erilisema peomööbli valikuga rendikohti ning võimalusel meie eelistatuim valik! Glamuurne ja kvaliteetne mööbel ning aksessuaarid annavad igale sündmusele pisut uhkema atmosfääri ning tooted on alati puhtad ja korralikud. Koostöö on samuti alati väga sõbralik ja abivalmis ning kõiki meie soove ja muresid on alati kuulda võetud!

Kristtina Tolli
Biblioteq kollektsionäär

Põhjala Catering

Sellist ägedate ja moodsate toodetega rendifirmat ootasime juba ammu.
Kõik tooted on viimase trendi järgi, kvaliteetsed, puhtad ja korralikud. Kogu suhtlus ja klienditugi äärmiselt kiire ja asjalik. Sellise firmaga on ainult lust koostööd teha:)
Vaieldamatult Eesti parim rendimööbli/toodete pakkuja.

Marie Lakspere

Celebrate Group

Differendi turule tulemisega sai osaks meile kui sündmuste korraldajatele, täiesti uus hingamine. Olime juba ammu igatsenud, et saaksime luua põnevaid ja unikaalseid lahendusi. Turul olevad renditooted olid aga iganenud ja ei käinud kaasas maailmatrendidega. Different muutis Eesti turgu väga, sest tänu neile on ka teised rendifirmad endale uusi asju sisse hakanud tooma.
Peale selle, et nende ladu inspireerib alati midagi erilist looma, siis tahaksime ka välja tuua selle rendifirma tagaolevad inimesed – Jevgenia ja Anni, nad on super ägedad ja sõbralikud naised, kes tulevad vastu ja aitavad välja oma kliendid pea igas olukorras.
Aitäh armas Different! Meie oleme nüüd teiega!

Merily Heinmaa
Ürituste- ja pulmakorraldus

Egerta Mändmets

Suurepärane valik uut, stiilset ja ilusat peomööblit!
Eriti tore on see, et Differendil on pakkuda väiksemaid detaile – nagu küünlaalused, noad-kahvlid, vaasid jms – aga samas ka erinevaid imeilusaid toole, laudu, diivaneid.
Lisaks kõigele on teenindus alati väga kiire ja meeldiv ning Differendi tegusad naised mõtlevad aktiivselt kaasa ka keerulisemate projektide puhul – näiteks kui kliendil on mõni erisoov tootele mida kohe ehk pakkuda polegi.
Kokkuvõtvalt – ilus, eriline, paindlik ja professionaalne!

www.egerta.ee
Pulmakorraldaja

Kaunis Events

Different on kindlasti üks minu eelistusi, kui pean rentima kliendi üritustele mööblit või muud inventari. Lisaks sellele, et neil on unikaalsed ja pilkupüüdvad tooted, on suhtlus nendega alati kiire ja väga meeldiv. Vajadusel tulevad tüdrukud ka ise kohale ning triigivad linad sirgeks, paigutavad toolid paika ja sätivad servjetid seadesse.
Tellitud mööbel on olnud korralik ja kvaliteetne, tekstiil puhas ja plekivaba ning pokaalid-noad-kahvlid on alati näinud välja uueväärsed!
Kui soovid enda üritust meeldejäävamaks muuta, siis julgen 110% soovitada Differenti!

Kadi Kaunis
Ürituste- ja pulmakorraldus